Zápas - mládež 05.01.2019

JUN: Další výhra pro Litvínov! Dynamo udolal po nájezdech 4:3

L i t v í n o v - V pořadí třetí výhru si připsali litvínovští junioři a po osmi zápasech se tak stále drží na druhém místě skupiny ”O pořadí v play-off”. V zápase proti Pardubicím museli dohánět nepříznivý stav, dvě minuty před koncem ale dokázal vyrovnat kapitán Bartoš. Stejný hráč proměnil i vítězný nájezd, černožlutí tak dnes získali na domácím ledě dva body. Skvělý výkon také předvedl brankář Zajíček, jenž lapil 49 střel soupeře.
Mládež dnes

Devět hráčů dorostu je v nominaci na MMČR výběrů krajů!

Celkem devět hráčů litvínovského dorostu se dostalo do nominace výběru Ústeckého kraje pro nadcházející Mládežnické mistrovství České republiky výběrů krajů. Letos turnaj hostí od 23. do 26. ledna západočeská města Karlovy Vary a Cheb.
Více >
Mládež 18.01.2019

Další pozvánka! Baláž je opět v nominaci reprezentace U17

Obránce Ondřej Baláž obdržel další pozvánku do reprezentace do sedmnácti let, v únoru se tak zúčastní turnaje pěti zemí ve švédském Tranas a Evropského olympijského festivalu mládeže, který se koná v bosenském Sarajevu.
Více >
Zápas - mládež 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Více >