Pojď hrát hokej za Litvínov!

Hledáte pro své dítě sportovní vyžití? Přiveďte ho na tréninky základny v Litvínově! Hokej je v České republice populární sport a navíc je v Litvínově do třetí třídy zdarma! Po přihlášení do klubu vám bude zapůjčena kompletní hokejová výstroj také zdarma. Od třetí třídy jsou příspěvky 500,-Kč měsíčně. Více informací: https://www.hcverva.cz/clanek.asp?id=Pojd-hrat-hokej-za-Litvinov-8626
Rozhovory21.01.2019

Za tento tým jsem chtěl vždycky hrát, září Svoboda

Nejproduktivnější hráč litvínovské juniorky Přemysl Svoboda si v utkání se Spartou odbyl premiéru za A-tým. Odehrál přes 14 minut, v 5. minutě se blýskl, když zachránil svůj tým na brankové čáře od gólu. Jak si svou premiéru užil?

Ohlasy po utkání20.01.2019

L. Kašpar: Mrzí mě, že se nám nedaří doma vyhrávat

Lukáš Kašpar předvádí v posledních utkáních výborné výkony. Dnes se Spartou sice neskóroval, ale svým pohybem byl na ledě opět hodně vidět. Jak hodnotil dnešní zápas?

Tisková konference po utkání se Spartou

Akce pro fanoušky19.01.2019

Pozvánka na utkání se Spartou

Podporujeme Českou televizi a její seriál Most! #DYCKYCHEZA

Ohlasy po utkání11.01.2019

M. Petrásek: Rozhodl takový šťastný gól

Michael Petrásek podal v dnešním utkání výborný výkon. Litvínov ale vstřelil pouze jednu branku a v dnešním utkání neuspěl.

Tisková konference po utkání s Hradcem

Tisková konference po utkání s Hradcem.

Akce pro fanoušky11.01.2019

Pozvánka na utkání s Hradcem

Na dnešní utkání přijďte dříve! Fotbalové hřiště vedle zimního stadionu máme celé zasněžené! Nejlepší sněhové výtvory odměníme!

Rozhovory08.01.2019

Musíme zlepšit pohyb, říká Jiří Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr přibližuje aktuální situaci kolem A-týmu.

Ohlasy po utkání04.01.2019

Nepředvedli jsme dobrý výkon, smutní F. Lukeš

František Lukeš vstřelil v dnešním zápase branku. Byl ale jediným střelcem svého týmu a Verva tak padla s Olomoucí 1:4.